Susisiekite su mumis

Pavadinimas: Krašto projektai ir partneriai, UAB
El. p.: info@kpp.lt
Įmonės kodas: 124663332
PVM m. k.: LT246633314
Adresas: Konstitucijos pr. 23, Vilnius
Tel.: 869889352
 
LT | EN

Zabieliškio regioninis sąvartynas

 

Prie Kauno regiono atliekų tvarkymo sistemos išvystymo prisidėjo ir UAB "Krašto projektai ir partneriai" kolektyvas. Be kitų darbų, susijusių su šiuo projektu, mes paruošėme Zabieliškio regioninio buitinių atliekų sąvartyno su kompostavimo bei statybos ir griovimo atliekų aikštelių įrengimo  techninį projektą.

Zabieliškio sąvartyne, esančiame Kėdainių rajone, suprojektuota nauja 2,57 ha dydžio atliekų kaupimo sekcija, sąvartyno filtrato surinkimo ir tvarkymo sistema, privažiavimo kelias, kompostavimo, statybos ir griovimo atliekų perdirbimo aikštelės. Kompostavimo aikštelės pajėgumas - 1000 t/metus. Pagamintas kompostas bus naudojamas sąvartyno poreikiams arba miesto žaliųjų plotų priežiūrai. Vakariniame teritorijos krašte 2065 m2 plote įrengta statybos ir griovimo atliekų aikštelė. Atnaujintas administracinis pastatas, sumontuota aptarnaujančio transporto stoginė. Naujasis privažiavimo kelias suprojektuotas ir nutiestas nuo esamų Kėdainių miesto pramonės rajono privažiavimo kelių. Bendra darbų vertė 17,4 mln. Lt, projektas finansuojamas ES ir Valstybės fondo lėšomis.

Bendras visų kaupimo sekcijų pajėgumas sudarys apie 610 tūkst. m3, t.y. bus galima šalinti apie 495 tūkst. tonų atliekų. Toks pajėgumas užtikrins atliekų priėmimą į sąvartyną apie 15 m.